Wyzwanie koktajlowe

Jesienne Wyzwanie koktajlowe!

Chcesz nauczyć się regularnie pić zdrowe koktajle? Nie wiesz jak się za to zabrać i jak robić to poprawnie? Szukasz przepisów nie tylko zdrowych, ale i smacznych? Brakuje Ci motywacji?

Koniecznie dołącz do tego wyzwania koktajlowego – zobaczysz, że to proste i przyjemne! 🙂

Przyjmij wyzwanie

4 tygodnie, 28 przepisów, 1 ebook

co otrzymasz w pakiecie?

  • e-book

Przejrzysty e-book z poradami oraz przepisami na 28 pysznych i zdrowych koktajli dzień po dniu, w tym owocowo-warzywnych, owocowych, zielonych, a nawet czekoladowych.

  • Grupa wsparcia

Dedykowana, zamknięta grupa codziennego wsparcia na Facebooku – dodatkowa motywacja i inspiracja.

  • listy zakupów

Gotowe listy zakupów na każdy tydzień wyzwania – wystarczy wydrukować i można ruszać na zakupy.

  • moje wsparcie

Będę do Twojej dyspozycji w grupie na Facebooku przez cały czas trwania wyzwania, w którym wezmę udział razem z Tobą.

  • ciekawe nagrody

Rozdam ciekawe nagrody (np. książki, kosmetyki naturalne, zdrowa żywność) 3 uczestniczkom, które wyłonię spośród najwytrwalszych w grupie 🙂

  • umiejętności i nawyki

Podczas wyzwania nauczysz się też jak samodzielnie komponować pyszne koktajle, a wyrobiony nawyk codziennego ich picia z pewnością zostanie z Tobą na długo.

Dlaczego warto dołączyć?

Większa odporność

Mniejsza ochota na słodycze

Więcej energii i chęci do działania

Mocniejsze włosy i paznokcie

Regulacja pracy jelit i problemów z zaparciami

1
Zapisanych uczestniczek w I edycji wyzwania

Natalia C.

To było moje pierwsze wyzwanie które zrobiłam z przyjemnością od początku do końca. Lista zakupów, wszystko konkretnie i dokładnie opisane , a przy tym na luzie z możliwością własnej kabinacji. Dodawanie zdjęcia koktajli było motywujące i co dzień szukałam posta żeby dodać swój komentarz. Grupa na luzie bez żadnej spiny co też jest ważne. Wzajemna motywacja jest super. Chyba nie mam się do czego przyczepić bo wszystko było od początku do końca dokładne , przejrzyste i motywujące.

Aleksandra Ś.

Wyzwanie w pełni spełniło moje oczekiwania. W natłoku pracy i domowych obowiązków mam mało czasu na poszukiwanie przepisów, z listą zakupów bywa różnie 😉 a tu wszystko było gotowe, fajnie skomponowane przepisy i co najważniejsze właśnie lista zakupów😊wszystko na czas😊 do mnie szybko dołączył mąż i codziennie nawzajem przyrządzaliśmy sobie koktajle nie było w tym nic trudnego bo wszystko mieliśmy "podane na tacy" 😊 dzięki Marta😊 kolejne wyzwanie poprowadziłabym w ten sam sposób, nam bardzo odpowiadało. Fajne osoby w grupie, wszyscy otwarci, chętnie dzielili się swoimi przepisami😀

Cena e-booka to 39,90 zł, a wyzwanie rusza 18. października!

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ EBOOKA!